Taneczno-muzyczny jam session w Warszawie!

Jamm Session

Chyba pierwszy taki w historii! Jam Session muzyczno-taneczny w Warszawie, w klubie Harenda! Druga i czwarta środa miesiąca. Zapraszamy!

Jam Session nieodłącznie kojarzy się ze wspólnym muzykowaniem i improwizacją. Anna Achimowicz i Marcin Urzędowski – znani nam artyści (tutaj więcej o Rock Dance Theatre i Steam, Drums N Dance) dogadali się z warszawską Harendą i zapraszają do wspólnej zabawy. Lubisz tańczyć, ale nie umiesz grać? Idealnie. Lubisz grać, ale nie umiesz tańczyć? Wspaniale. Chciałbyś pogodzić jedno z drugim? Śmiało.

Zapiszcie sobie w kalendarzach. Druga i czwarta środa miesiąca na warszawskiej scenie, tej jesieni w klubie Harenda.

Słów kilka od pary artystów:

„Dance Me –  World Wednesday” to nowe i nietuzinkowe wydarzenie na warszawskiej mapie wydarzeń muzyczno-tanecznych, które już od września odbywa się w w drugą i czwartą środę miesiąca w Klubie Harenda. Nowy interaktywny jam będzie połączeniem  fizycznego tańca współczesnego oraz muzyki z najodleglejszych krańców świata. Za warstwę taneczną odpowiada:  Anna Achimowicz, założycielka Rock Dance Theatre, od ponad dwudziestu lat tancerka i choreograf polskich i zagranicznych scen. W świat muzyki etno oraz World Music wprowadzać Was będzie: Marcin Urzędowski – muzyk od dwudziestu lat związany z instrumentami perkusyjnymi. Światowe środy w formie jam session to przestrzeń,  w której  będziemy integrować warstwy dźwięku i ruchu w nowy i kompleksowy sposób, tworząc ciekawą platformę do eksperymentowania dla profesjonalnych tancerzy współczesnych i muzyków nurtu World Music.  Nie może Was tam zabraknąć!

Artur Pruzinski